Dlaczego my?

Co nas odróżnia od innych?

Usługi najwyższej jakości z niezawodną pomocą techniczną

Nie jesteśmy korporacyjnym molochem, w którym brak jest relacji z Klientem. Oferujemy indywidualne podejście do każdego. Bez kompromisów w kwestii jakości.
Skoncentrowani na Kliencie

Dla nas Klient jest najważniejszy. Nawet jeżeli oznacza to nieco niższy zysk. Chętnie dostosujemy naszą ofertę do indywidualnych wymagań, poszerzymy możliwości, dodamy gratis.

Niezawodne technologie

Monitoring zasobów systemowych, pojawiających się zagrożeń i dbanie o aktualność zabezpieczeń. Codzienna kopia bezpieczeństwa zapewnia spokój w razie nieprzewidywanych zdarzeń.

Wsparcie techniczne

Nie wszyscy są ekspertami w technologiach internetowych, nie wszyscy poradzą sobie nawet z prostymi czynnościami związanymi z administracją stroną. W naszych pakietach zawarty jest czas pracy informatyka – umożliwia dokonanie drobnych poprawek, aktualizacji strony itp.

GIODO

Prowadzenie sklepu internetowego, bazy danych klientów może wiązać się ze zgłoszeniem bazy danych osobowych w Generalnym Inspektoracie Ochrony Danych Osobowych. Nasza infrastruktura spełnia wymagania GIODO. Potrzebujemy z Państwem podpisać jedynie odpowiednią umowę.

Jak oceniają nas Klienci?

Poziom pomocy technicznej

  • Średnio
  • Wysoko
  • Bardzo wysoko

Łatwość korzystania z poczty elektronicznej

  • Średnio
  • Wysoko
  • Bardzo wysoko

O firmie

Firma Interserw Systemy Informatyczne została założona w roku 2000. Od tego czasu świadczy usługi hostingowe wykorzystując zawsze najnowsze technologie oraz zaawansowane rozwiązania informatyczne.

Oprócz tradycyjnego hostingu, tworzenia stron www czy sklepów internetowych, specjalnością firmy jest tworzenie zaawansowanych aplikacji internetowych w języku PHP z wykorzystaniem relacyjnych baz danych.

Priorytetem jest satysfakcja Klienta, dlatego stawiamy na wysokiej jakości pomoc techniczną oraz indywidualne podejście do Klienta i elastyczność oferty.

Wygodny panel administracyjny

Z każdym serwerem wirtualnym (kontem) instalowany jest program Asystent, umożliwiający zakładanie, modyfikację, usuwanie kont e-mail, aliasów pocztowych, ustawiania powiadomienia SMS na telefon komórkowy, przekierowania, dodawania list pocztowych (dyskusyjnych), przyznawania pojemności kont e-mail w ramach limitu wykupionego pakietu. Każdy z użytkowników e-mail może samodzielnie zmienić parametry swojego konta. Program WebAsystent umożliwia administrację swoim serwerem www (dodawnie subdomen, wyszukiwanie domen, zabezpieczanie hasłem statystyk, pobieranie logów serwera www). W możliwościach programów można zorientować się zamawiając serwer testowy.

U NAS BEZ PROBLEMU BĘDĄ DZIAŁAĆ SYSTEMY:

wp_logo
woo_logo
oc_logo
magento_logo
joomla_logo
drupal_logo